Saziņai ar mums

[email protected]

Pēc Vitenberga aicinājuma Latvijā ierodas Polijas vicepremjers


Foto – Polijas valsts aktīvu ministrija

Piektdien, 14. janvārī, vizītē Latvijā pēc ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga aicinājuma ierodas Polijas vicepremjers Jaceks Sasins (Jacek Sasin). Abas puses tiksies, lai pārrunātu reģiona enerģētikas izaicinājumus, kā arī apspriestu ekonomisko attiecību stiprināšanu.

 

Jānis Vitenbergs: “Situācija ar energoresursu sadārdzināšanos Eiropā pieprasa, lai enerģētisko jautājumu risināšana šobrīd būtu galvenā prioritāte. Šajā ziņā Polijas pieredze Latvijai ir ārkārtīgi būtiska. Tāpat Polija ieņem nozīmīgu lomu Eiropas Savienības ekonomiskajā apritē, tāpēc Latvijai ir būtiski stiprināt attiecības tautsaimniecības jomā.”

 

Jaceks Sasins pārstāv Polijas valdošo partiju “Likums un taisnīgums” un kopš 2019. gada ieņem premjerministra Mateuša Moravecka (Mateusz Morawiecki) vietnieka amatu, kā arī Valsts aktīvu ministra amatu, kura pārraudzībā ir arī enerģētikas politika.

 

Pēc tikšanās ar ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu Polijas vicepremjeram paredzēta tikšanās arī ar Eiropas Parlamenta deputātu Robertu Zīli.