Saziņai ar mums

[email protected]

Jauniešu kustība


Alberts Duntavs

LASĪT VAIRĀK

Māra Angelika Eglīte

LASĪT VAIRĀK

Paulis Dzenis

LASĪT VAIRĀK

Edgars Kristaps Rupeiks

LASĪT VAIRĀK

Atis Gridjuško

LASĪT VAIRĀK

Roberts Ozols: Herberts Cukurs ir pelnījis sava goda atjaunošanu

13. janvāris, 2023

Katrai tautai ir savi varoņi. Šiem cilvēkiem ir būtiska loma sabiedrības acīs gan no vēsturiskā, gan kopējās identitātes skatupunkta.

LASĪT VAIRĀK

Roberts Ozols: Trīs tēzes par politiķu personīgo atbildību Latvijā

25. jūlijs, 2022

Pēdējos mēnešos Latvijas politiskajā telpā ir bijuši vairāki izaicinājumi, kas liek nopietni apspriest politisko kultūru. Sākot ar Jura Pūces melošanu par caurlaidēm, kas noveda līdz demisijai un turpinot ar Viņķeles demisiju, kuru veselības sektoram kritiskā brīdī aizvieto cilvēks, kuram ir mūziķa un kultūras izglītība, šķiet, ka politiskās kultūras pamatā ir vienīgi personīgās intereses.

LASĪT VAIRĀK

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

25. jūlijs, 2022

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi NA biedri, tostarp Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks, Rīgas Domes deputāts Ģirts Lapiņš un Rīgas nodaļas vadītājs Edvards Ratnieks, tāpat kā neskaitāmi citi konservatīvi domātāji vienlaicīgi ir krituši Twitter nežēlastībā un bloķēti no šīs vietnes.

LASĪT VAIRĀK

Būt neatkarīgam, pilsoniski aktīvam jaunietim

25. jūlijs, 2022

Lai arī pēdējā laikā Latvijas jauniešu pilsoniskā aktivitāte ir sākusi pieaugt, ko var novērot vairāku Nevalstisko organizāciju ietvaros, tam nebūt nav tikai pozitīvas sekas, jo jaunieši bieži vien neapzinās šo organizāciju mērķus.

LASĪT VAIRĀK
1 2